• kasko
  KASKONUZU YAPTIRDINIZ MI?
  En Uygun Fiyatla ve Doğru Kasko Burada.
 • saglik
  Herşeyden Önce
  Sağlık...
 • trafik
  Zorunlu Trafik Sigortanızı
  Unutmayın...

Ürünlerimiz


Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

5000+ müşterimiz Adalet Sigorta'yı tercih ediyor.

Hakkımızda

Adalet Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi 02.04.2004 tarihinde Denizli merkez de kurulmuştur. Şirket ortağı ve acente müdürü Mehmet Zengin Gazi Üniversitesi Kırşehir MYO mezunudur. İş çeşitli sektörlerde başlamış olup 1999 yılında şeker sigorta aş 2 yıl çalışarak sigorta sektörüne ilk adımı atmıştır. Daha sonra askerlik görevini tamamlamış olup dönüşte Denizli de çeşitli acentelerde çalışmıştır. 2004 yılında Ergo Sigorta acentesi olarak faaliyete başlayan Adalet Sigorta acenteliği Tic. Ltd. Şti daha sonra Axa Sigorta, Ce Sompo Japan Sigorta acenteliğini de almıştır. Ayrıca hayat ve bireysel emeklilik branşın da Fiba Emeklilik acenteliği de mevcuttur.

Amacımız;

Sigortalılarımızla sigorta poliçesinin tanzimine müteakip 1 sene sonra yenileme için tekrar görüşen değil, her zaman 7/24 saat ulaşılabilen, özellikle hasar anında ve sonrasındaki her adımda sigortalılarımızın yanında olup onların sigorta danışmanlığını yaparak memnun sigortalılar oluşturmak ve ülke çapında sigortacılık yapmaktır.

Vizyonumuz;

Çevresine duyarlı, sosyal sorumluluklarının bilincinde, her zaman ulaşılabilen, teknolojiyi ileri seviyede kullanırken bir o kadar da geleneksel ve yöresel kalan, aranan, tercih edilen ve referans gösterilen en iyi sigorta acentesi olmaktır.